Teave meie kohta


Makse valideerimise platvorm www.iban.ee haldab GV Solyushans Ltd,
mis on registreeritud Bulgaarias aadressil: Asen Zlatarov 16, 4000 Plovdiv
Meie ettevõte on spetsialiseerunud äritarkvara teenust, mis keskendub (SaaS) makse valideerimise lahendustele.

Mida me teeme

Pidevalt kasvab meie teenuseid kasutavate ettevõtete hulk, sest oleme usaldusväärne maksete valideerimise ja optimeerimise lahenduse pakkuja.
Meie lihtsate võrguteenuste kasutamine SaaS - ja kasutajaliides aitab ettevõtetel vältida ebaõnnestunud tehinguid, muuta makseprotsessi sujuvamaks ja kaitsta pettuste eest.
Kõik see funktsionaalsus toimub turvalises keskkonnas, kus kõik meie platvormile saadetud andmed on väga kaitstud.

Peamine eesmärk on pakkuda usaldusväärseid ja ajakohaseid pangaandmeid, mille meie teenused tagastavad tuntud andmepartneritele (nt S.W.I.F.T., Vocalink, Deutsche Bundesbank, Banque de France jne) andmete litsentsimise teel.

 • Tooted, mis on tõhusad ja kergesti integreeritavad
 • Lahendused, mis aitavad lahendada tehnilisi ja ärilisi probleeme
 • Õigeaegne, usaldusväärne tehnoloogia ja asjatundlikkus
 • Kvalifitseeritud tehniline tugi iga kliendi taotluse korral
Mida me teeme?
Meie väärtused

Meie väärtused

Meie jaoks on tähtis:

 • Olla tõhus, pakkudes keerulistele probleemidele lihtsaid lahendusi.
 • Läbipaistvus ning ausus. Ettevõte peaks käituma nagu inimene. Olles ise vastutustundlik ja truu, on ka meie kliendid ja partnerid.
 • Kliendirahulolu, klientidega töötamine täiustab meie teenuseid.
 • Jagame oma teadmisi. Meie veebisait ei ole ainult platvorm meie teenuste müümiseks. Töötame välja viitelehed ja pakume tasuta ressursse kõigile, kes soovivad mõista pangamakseid ja tehnilisi üksikasju, nagu BIC-koodid, valuutakursid, IBAN-struktuur ja riikide teave ja palju muud.

Meie partnerid

Täpsed pangaandmed on meie teenuste põhiosa ja on hädavajalik, et need andmed oleksid võimalikult ajakohased ja täpsed. Luues maksesektori asutustega strateegilisi partnerlusi, pakume usaldusväärset ja ajakohast makseviiteteavet. Meie andmepartnerite hulka kuuluvad riikide pangad, finantsasutused ja eraettevõtted, kes väljastavad ja säilitavad pangakoodide andmeressursse.

S.W.I.F.T. SCRL
Deutsche Bundesbank
La Banque de France Eurosisteme
Vocalink LTD (Mastercard)

Meie kompaktsel tootearendajate, ettevõtjate ja IT-asjatundjate meeskonnal on alates 2009. aastast kogemusi maksete valideerimise teenuste arendamisel.
Oleme töötanud kohandatud maksete valideerimise lahenduste kallal erinevates tööstusharudes.
Euroopa Liidu makseskeemide kiire arengu ajal spetsialiseerusime oma ettevõtete klientide pangamaksete sujuvamaks muutmisele.
Kuna Rahvusvaheline Pangakonto number (IBAN) sai juhtivaks pangakontode identifitseerimise vorminguks, siis arendasime välja IBAN-i andmete valideerimise tsentraliseeritud süsteemi.

 • Täna

  Tänu tuhandete ettevõtete toetusele, kes usaldavad meie valideerimismeetodeid, jätkame oma süsteemi arendamist ja täiustamist, et pakkuda paremaid makse valideerimise teenuseid.

 • 2016

  Juba omades märkimisväärset kliendibaasi, mis kasutab meie teenuste jaoks API ja UI esimest versiooni, laiendasime teenuste valikut ja lisasime uued täiustatud API-d uuele platvormile www.iban.com

 • 2015

  Hakkasime pakkuma tarkvara teenusena (SasS) IBAN-i valideerimist ja arvutamist, sealhulgas API põhifunktsioonidega.

 • 2013

  Käivitati esimene IBAN-i valideerimisplatvorm. Esimene veebisait pakkus tasuta IBAN-i valideerimisfunktsiooni.