Miks valida IBAN?

Maksete optimeerimine

Maksete tagasilükkamise minimeerimine ning remondi ja taastamisega seotud kulude vähendamine. Vähendab ebaõnnestunud makseid ja seotud pangatasusid, säästes aega ja raha. Tagab kehtivate andmete sisestamise, vigade ja kirjavigade eemaldamise ning registreerimise parandamise. Vältige maksevigu ja pangatasusid.

Säästa aega

Makse valideerimise ja pangaandmete automatiseerimisega säästate väärtuslikku aega ja ressursse, mis kuluks makse üksikasjade kontrollimisele enne makse töötlemist.

Automaatne täitmine

Täiustage kasutuskogemust, täites pangaandmed (nt BIC-kood ja panga nimi) klientide jaoks pangaandmete sisestamise ajal automaatselt.

Kiire seadistus

leme kogu oma äriprotsessi lihtsuse ja efektiivsuse mõiste ümber ehitanud. Lihtsustatud ostuprotsessi, konto kiirhäälestuse ja ühe kõne API abil saate meie süsteemi integreerida minimaalse koormuse ja ajaga.

Usaldusväärne ja turvaline

Litsentsides panga võrdlusandmeid kvaliteetsetelt andmepakkujatelt, nagu S.W.I.F.T, VocaLink ja Banque de France, tagame maksimaalse andmekvaliteedi. Meie serveriarhitektuur tagab teenuste maksimaalse töökindluse ja ajakohasuse.

Usaldusväärne tugi

Meie meeskond on alati ootel, et vastata klientide küsimustele. Kiire reageerimine ja probleemide lahendamine tagavad meie klientidele sujuva integratsiooni ja kasutuskogemuse.

Meie süsteem toetab IBAN-i valideerimist 97 riigis. Toetame uusi riike kohe, kui nad võtavad ametlikult vastu IBAN-standardi kasutuse.

Toetatud riigid

Me litsentseerime usaldusväärsetest andmeallikatest, näiteks riikide pankadest ja finantsasutustest, et pakkuda täpsed pangaandmed.

Andmete allikad

Uuendades oma pangakatalooge kord kuus ja mõnes riigi puhul kord nädalas, veendume, et meie süsteem vastab ajakohastele pangaandmetele.

uenduste sagedus

Meie seiresüsteemid jälgivad pidevalt teenuse olekut ja toimivust. Teavitused katkestustest, hooldustest ja probleemidest postitatakse siia üles.

Vaata süsteemi olekut

Süsteemi turvalisus ja andmekaitse on meile olulised. Vaadake lisateavet selle kohta, milliseid samme ja tehnilisi meetmeid me teie andmete kaitsmiseks teostame.

Andmekaitse

Aastate jooksul, mil oleme pakkunud oma makse valideerimise teenuseid, on rohkem kui 1000 ettevõtet usaldanud meid maksete üksikasjade valideerimiseks.

Usaldatud klientide poolt